KLM Letenky


O společnosti KLM

KLM, krátký název pro Koninklijke Luchtvaart Maatschappij, je nizozemská letecká společnost, která byla založena v roce 1919. Je to nejstarší stále fungující letecká společnost na světě a patří mezi největší letecké společnosti v Evropě. KLM je součástí skupiny Air France-KLM, což jí umožňuje nabízet svým zákazníkům širokou škálu mezinárodních a evropských letů.

KLM nabízí svým zákazníkům pohodlné a bezpečné lety s moderní flotilou letadel, která zahrnuje nejnovější modely jako Boeing 787 a Airbus A350. Společnost se také pyšní svým zákaznickým servisem a nabízí svým zákazníkům širokou škálu příplatkových služeb, jako je Wi-Fi na palubě, rozšířená sedadla a vybrané menu.

klm-letenky klm-letenky klm-letenky

KLM se také zavázala k ochraně životního prostředí a zavádí ekologická opatření, jako jsou snížení emisí a recyklaci odpadu. Společnost také investovala do rozvoje svých technologií, aby zlepšila své služby a zvýšila efektivitu svých operací.

KLM má silnou mezinárodní přítomnost a nabízí svým zákazníkům KLM letenky do více než 160 destinací po celém světě. Společnost má také rozsáhlou síť spojení s dalšími leteckými společnostmi, což umožňuje svým zákazníkům snadný přístup k letenkám a dalším službám.

KLM je jednou z nejdůvěryhodnějších a nejstabilnějších leteckých společností na světě. Její kvalitní služby a zákaznický servis z ní dělají ideální volbu pro všechny náročné cestovatele.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *