Austrian Airlines Letenky


O společnosti Austrian Airlines

Austrian Airlines je rakouská národní letecká společnost sídlící ve Vídni. Společnost byla založena v roce 1957 a od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších leteckých dopravců v Evropě. Austrian Airlines nabízí svým zákazníkům širokou škálu mezinárodních a evropských letů, které zahrnují destinace jako je Paříž, Frankfurt a New York. Společnost se pyšní moderní flotilou, která zahrnuje nejnovější modely letadel jako jsou Boeing 777 a Airbus A320. Tím zajišťuje svým zákazníkům pohodlný a bezpečný let. Austrian Airlines také nabízí širokou škálu příplatkových služeb, jako je Wi-Fi na palubě, rozšířená sedadla a vybrané menu.

Společnost se také zavázala k ochraně životního prostředí a zavádí ekologické opatření, jako jsou snížení emisí a recyklaci odpadu.

austrian-airlines-letenky austrian-airlines-letenky austrian-airlines-letenky

Austrian Airlines se také pyšní svým zákaznickým servisem a nabízí svým zákazníkům přístup k národnímu a mezinárodnímu zákaznickému centru 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

V posledních letech společnost rozšířila své pobočky po celé Evropě a Asii, což umožňuje svým zákazníkům snadný přístup k letenkám a dalším službám.

Austrian Airlines se stala jednou z nejdůvěryhodnějších a nejstabilnějších leteckých společností na světě. Její kvalitní služby a zákaznický servis z ní dělají ideální volbu pro všechny, kteří hledají pohodlný a bezpečný let.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *