Icelandair Letenky


O společnosti Icelandair

Icelandair je islandská letecká společnost, která nabízí mezinárodní lety do více než 30 destinací po celém světě. Společnost byla založena v roce 1937 a od té doby se stala jednou z největších leteckých společností na Islandu.

Icelandair se specializuje na přepravu cestujících mezi Severní Amerikou a Evropou, s hlavními huby v Reykjavíku a Keflavíku. Nabízí širokou škálu spojení mezi Evropou a Severní Amerikou, včetně destinací jako je New York, Toronto, Londýn a Paříž.

Icelandair-letenky Icelandair-letenky Icelandair-letenky

Icelandair se také pyšní svým skvělým zákaznickým servisem a nabízí řadu služeb pro cestující, jako jsou wifi na palubě, přednostní check-in a možnost rezervace místa. Společnost také nabízí speciální program pro cestující s dětmi, který zahrnuje hračky, knihy a další aktivity pro děti na palubě.

Icelandair je také známý svým úsilím o udržitelnost, s cílem snížit svůj dopad na životní prostředí. Společnost investuje do nových technologií a projektů, jako je využití biopaliv a snížení emisí skleníkových plynů.

Pokud hledáte levné letenky s Icelandair, měli byste se podívat na jejich webové stránky nebo se obrátit na svého cestovního agenta. Tam najdete širokou škálu akčních nabídek a speciálních cen na letenky, které vám umožní létat s touto skvělou leteckou společností za rozumnou cenu. Nechte se unést krásou Islandu s Icelandair.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *