British Airways Letenky

letenky-british-airways-berlin-las-vegas2letenky-british-airways-berlin-las-vegasletenky-british-airways-berlin-new-yorkletenky-british-airways-berlin-seattle letenky-british-airways-viden-new-york

 

akcni-letenky-british-airways-praha-londyn

 

>zobrazit kompletní nabídku<


O společnosti British Airways

British Airways je největší letecká společnost Velké Británie, která byla založena v roce 1974. Společnost má své sídlo v Londýně a je členem aliance OneWorld. British Airways nabízí svým zákazníkům pohodlné a bezpečné lety s moderní flotilou letadel, která zahrnuje nejnovější modely jako Boeing 787 a Airbus A350.

British Airways se pyšní svým zákaznickým servisem a nabízí svým zákazníkům širokou škálu příplatkových služeb, jako je Wi-Fi na palubě, rozšířená sedadla a vybrané menu. Společnost také nabízí svým zákazníkům možnost využít služeb svého prémiového programu frequent flyer, který umožňuje získávat a využívat nároky na volné lety a další benefity.

british-airways-letenky british-airways-letenky british-airways-letenky

 

British Airways se také zavázala k ochraně životního prostředí a zavádí ekologická opatření, jako jsou snížení emisí a recyklaci odpadu. Společnost také investovala do rozvoje svých technologií, aby zlepšila své služby a zvýšila efektivitu svých operací.

British Airways má silnou mezinárodní přítomnost a nabízí svým zákazníkům letenky do více než 180 destinací po celém světě. Společnost má také rozsáhlou síť spojení s dalšími leteckými společnostmi, což umožňuje svým zákazníkům snadný přístup k letenkám a dalším službám.

British Airways se stala jednou z nejdůvěryhodnějších a nejstabilnějších leteckých společností na světě.