Air France Letenky

air-france-letenky-praha-alzir air-france-letenky-berlin-new-yorkair-france-letenky-viden-new-york2air-france-letenky-viden-new-york air-france-letenky-viden-kapske-mesto

 

>zobrazit kompletní nabídku<


O společnosti Air France

Air France je francouzská národní letecká společnost, která byla založena v roce 1933. Společnost patří k největším a nejstarším leteckým společnostem na světě a nabízí svým zákazníkům širokou škálu mezinárodních a evropských letů. Air France je součástí skupiny Air France-KLM, která je jednou z největších leteckých společností na světě.

Air France nabízí svým zákazníkům pohodlné a bezpečné lety s moderní flotilou letadel, která zahrnuje nejnovější modely jako Boeing 787 a Airbus A350. Společnost se také pyšní svým zákaznickým servisem a nabízí svým zákazníkům širokou škálu příplatkových služeb, jako je Wi-Fi na palubě, rozšířená sedadla a vybrané menu.

air-france-letenkyair-france-letenkyair-france-letenky

 

Air France se také zavázala k ochraně životního prostředí a zavádí ekologická opatření, jako jsou snížení emisí a recyklaci odpadu. Společnost také investovala do rozvoje svých technologií, aby zlepšila své služby a zvýšila efektivitu svých operací.

Air France má silnou mezinárodní přítomnost a nabízí svým zákazníkům letenky do více než 190 destinací po celém světě. Společnost má také rozsáhlou síť spojení s dalšími leteckými společnostmi, což umožňuje svým zákazníkům snadný přístup k letenkám a dalším službám.

Air France se stala jednou z nejdůvěryhodnějších a nejstabilnějších leteckých společností na světě. Její kvalitní služby a zákaznický servis z ní dělají ideální volbu pro všechny náročné cestovatele.